Leden 2011

Blbej kašel!!

30. ledna 2011 v 16:57 | Adé-éL^^ |  My Diary
Deník
Ahoj.
Právě poslouchám písničky, udělala jsem si Chocochino, zapnula si PS a tvořím. No jinak jsem našla strašně moc dobrou stránku. Musíš si udělat nějaký vzor na tričko v nějakém proramu a pošle ho na tu stránku. Oni tam budou nějací lidé hlasovat. a pak když projdeš vším hlasovaním, tak se může tvoje tričko dostat do prodeje a za to dostaneš 2 000 Kč a pak polovinu přijmů z tvého trička(myslím, že je to polovina). :D Je to dobrý. Přemýšlím, že bych to zkusila. Už mám asi 2 nápady.
Právě jsem přišla na to jak funguje Adobe Illustrator :) 2 dny se v tom pokouším něco vytvořit :) Uvidím. Kdyžtak to pak přidám :)
Dneska jsem zase chytla kašel. Doufala jsem, že to přestane. Myslím, že jsem to chytla od bráchy :/ :)
Zejtra je zase škola. ale zejtra se učíme 4 hodiny a 5.dostaneme vysvědčení. Asi tak na 95% vím co budu mít :) Napíšu vám to až zítra až to budu vědět na 10000% procent :)
Tak já jdu dotvořit ty krásy a ještě něco přidám :) 
Adé-éL

Na co sebevražda?

29. ledna 2011 v 15:02 | Adé-éL^^ |  Téma týdne na blogu.cz
Téma týdne

Sebevražda 

Odedělovač
Na tohle téma se moc nerozepíšu.
Takovéto téma moc ráda nemám, ale vím že je to realita - krutá.
  • Myslím si, že jde o neschopnost vyrovnat se s emociálním tlakem. Asi všichni známe, když se na nás něco navalí a přijde deprese. Já tedy bych sebevraždu nespáchala. Ikdyž mě život někdy hodně štve, nikdy bych to neudělala.
  • Sebevraždu vidíme ve filmech, čteme v knížkách a to nám moc dobrý vzor nedává. 
  • Ve svém okolí neznám nikoho kdo by se chtěl zabít. A jsem za to ráda,byla bych kvůli němu neštěstná, pokoušela bych se to s ním řešit apod...
  • Myslíte si že by to bolelo jen Vás a bylo vám to líto? Ale nemusí to být pravda. Každý se někdy najde.
Už nevím co psát. 
Vaše Adé-éL 

Nemám nápady na články

27. ledna 2011 v 18:36 | Adé-éL^^ |  My Diary

Ahoj.

Doufám, že to tu brzo zase rozjedu. Nějak to tu teď stojí. Nějak nemám čas přidávat. Netrávim tolik času na pc. a když už taky jsem na Ufonku( staj.ufonek.net) Potřebuju ta, být co nejdéle. Zatím mám 103 hodin :D Potřebuju ještě aspoň 200 :D
No jinak mám poslední dobou hodně blblou náladu. Jsem pořád unavená, ale pořád a taky jsem dost náladová. Bolí mě hlava apod. snažím se to potlačovat. Nechci na někoho řvát, tak si to taky trošku vylévám na svém bráchovi :) Docela je mi ho líto. Ale já se vážně potřebuju vyřvat. Nevím čím to je, že mám tak blbou náladu. Hrozný prostě.
No, dneska se asi docela rozepíšu. Ve škole to byla pohoda. Už naštěstí nepíšeme testy, Teda už dýl nepíšeme testy. Já jsem tak ráda, že zítra zase je pátek. Konečně budu někdy na blogu. Každý den se kouknu na blo, přečtu nové komentáře, kdyžtak na ně odpovíd. a podívám se k Affs. No a to je všechno.
Víte co mě naštvalo? Včera jsem byla v knihovně půjčila jsem si knížka a jedna z nich byla i ulliverovy cesty, myslela jsem, že to bude dobrá knížka a nepřečetla jsem si ani kousek té knížky v knihovně. Takže přijdu domů a zjistím, že ta knížka se strašně blbě čte, že je to napsaný takovou tou starou češtinou. a to se mi fakt číst nechtělo. Tak jsem tam nakonec musela dneska znova. Musela jsem najít nějakou knížko, co bych mohla přečíst a udělat o ní referát na češtinu. Tak jsem si nakonec půjčila arthur a minimojové. Viděla jsem i tu pohádku :) Tak snad se to bude číst dobře. Jako, ale nemyslete si, že jsem za tu dobu nic nepřečetla. Přečetla jsem 8 knížek, ale ty nemůžu mít jako referát, protože to píšu jako vlastní četbu do čteřskýho deníku. Takže tam budu mítkonečmně 8 knížek. a pak se tím nebudu muset zabývat. Jo jsem knížkový maniak. jo a taky filmovýmanika. miluju filmy ♥ Bet filmů bych nemohla žít ani bez knížek :D
A co plánuju na blogu? Ještě tu musím udělat pár změn, teda spíš něco dodělat. No a pak taky udělám recenzi o filmu, napíšu na téma týdne - sebevražda. Asi zítra. No a pak začnu psát dlší díl k příběhu. Myslím si, že ho začnu příští týden zveřejňovat. Mám zatím 2 díly :) Jo a taky si musím rozmyslet co budu dávat k deníčku, jako obrázky , protože je to takový moc ,,suchý" :D
Musím končit. Jdu koukat na Ulici :)

Pááá Adé-éL


Náš jazyk

23. ledna 2011 v 19:29 | Adé-éL^^ |  Téma týdne na blogu.cz
Téma týdne

Český jazyk
Odedělovač
Po dlouhé době píši zase na téma týdne. Myslím, že tohle je dobré téma a doufám, že se docela rozepíši.
Má to dva významy - ale jsou podobné, tedy skoro stejné.
1. Náš národní jazyk. Jsem ráda za to že máme češtinu. Jsme aspoň originální a máme vlastní jazyk. I když bych byla 100x radši, kdyby existoval jen 1 jazyk. Skoro každý měsíc si kladu otázku: Proč nemůže být jen jeden jazyk? Nebylo by to na světě mnohem lehčí? Každý by se dorozumněl. Ale tak nějak se s tím musím vypořádat no. Všichni říkají jak čeština zaniká, ale všichni si to dělají sami
Kdyby to bylo na téma ČJ a Aj, tak bych toho napsala více. Protože angličtinu používáme i v normální mluvě. Když koukám na blogy, tak tam všude angličtina. Vím dělala jsem to taky, ale už mě to nebaví. Třeba, že je něco paráda, říkáme "cool", "do prkýnka!" → "fuck!", všechno je "best" a ne nejlepší....   
2. Český jazyk jako předmět v ústavu(škole) - Tento předmět zrovna moc nemusím a když zrovna máme takovou učitelku. Ale jako jo, ona to učí moc dobře, ale je moc puntíčkářka :D Od 5 třídy jsem se v něm mnohem zlepšila. A co mi jde nejvíc? Gramatika :D 
Tak jsem se nakonec moc nerozepsala. Ale snad to stačí :) 

Gulliverovy cesty <3

22. ledna 2011 v 11:57 | Adé-éL^^ |  My Diary
Ahoj
Tak sem tu zase. Nebudu se omlouvat, protože to bych se musela omlouvat pořád.
Děkuju za chválu nového designu.
Ani nevíta jak jsem ráda, že je dneska sobota. Za prvý není škola :) Za druhý jdu do kina na Gulliverovy cesty :) Jdeme ve 2 hodiny. Do tý doby tady jakžtaž budu a ještě udělám pár změn!!
No a taky napíšu nějaký ten díl k novému příběhu :) A někdy ho konečně začnu zvěřejňovat :)
A co škola? U mě škola dobrý :) Na vysvědčení počítám s 1-2 dvojkami. Ale jinak asi samý 1 :)
A neříkejte mi, že jsem šprt, nesnášim to. Všichni mi to říkají :(
Zatím páá 

Konečně jsem se dočkala

17. ledna 2011 v 18:46 | Adé-éL^^ |  My Diary
Ahoj.
Píšu jen rychle, tak nečekejte nějak delší článek. Jen vám chci říct, že jsem dneska byla na ZUMBĚ. Bylo to strašně moc úžasné :D I když mi to ze začátku moc nešlo :) Ale jinak dobrý. Zítra dodělám menu, nějak jsem to včera nestihla. Tak jo já musim.
Pááá Vaše Adé-éL

Jsem zpátky :) A předělám to tady!!

15. ledna 2011 v 18:36 | Adé-éL^^ |  My Diary
Ahoj
Tak jsem zpátky. Jak vidíte je tu nový design. Mě se líbí. Dělala jsem ho už dřív, protože jsem si myslela, že se vrátím, ale pak se mi zase nějak nechtělo. A dneska jsem konečně tu.
No tak věci co jsem dostala k Vánocům vám sem nebudu vypisovat. ale nejhlavnější dárek - s bráchou jsme dostali pejska - Roxy, jsou jí 2 měsíce. A je úžasná. Teda nebyl to dárek jenom pro mě a bráchu, ale táta s mámou z ní mají taky velkou radost :D A když jsem jí poprvé viděla - brečela jsem :) :D Dole vám dám fotku :)
No a s mým příchodem tu bude několik změn. Rozhodla jsem se, že tu bude méně grafiky a více povídek. Bude sem přidávat filmy, které jsem viděla, prostě moje recenze. No to se dozvíte později. Nejspíš to tu nějak předělám zítra.
No a mám nový příběh. teda dva, ale jeden jsem už začala psát. jetě nevím kdy ho začnu zveřejňovat, ale snad brzy. Aspoň až budu mít tak 5 dílů napsaných :)
Nějak nevím co psát !!
Tak ještě jednou vám přeji šťastný nový rok.
No a přes týden nevím jak tu budu, protože píšeme každý den nějaké písemky. Uvidím, budu se snažit zase psát každý den deníček. :)
Upřímně? Blog mi chyběl. Ale teď to budu brát jako koníček, ne jako předtím,jako povinnost!!
Roxy
Roxy