Listopad 2010

Máma se snad zbláznila? - Už máme vánoční výzdobu :D

30. listopadu 2010 v 18:08 | Adé-éL^^ |  My Diary
97
,, Dneska byla doma a jak to tu vypadá. " 
Ahoj
No tak první věc - zítra bude design a první dárek z adventního kalendáře. Jak jsem už psala bude to něco na blog :) A ten design - dneska jsem ho dělala a rozhodla jsem se, že nebude vánoční, ale zimní. Takže je takovej zimní. No a vánoční bude v půlce prosince :) takže okolo 15.12. :)
Máma byla včera na rodičáku. Nic novýho. A dneska jsem zjistila, že moje čtvrtletní ,,vysvědčení" je zatím 3x 1-2 a 1x 1.Ještě musim zjistit třeba z němčiny,chemie apod. :D
No a co jinak? Venku je zima jak v mrazáku:D Je tu sníh. V pondělí ho bylo víc. :D
Jo a promiň, že jsem včera nenapsala. Dělala jsem nějaký dárky pro vás :)
A jak se těšíte na vánoce? Já ještě musím sehnat dárky - ještě nemám ani jeden.A co vy jak jste na tom s dárky? Vůbec nemám ponětí co koupím bráchovi a kámošce :/ Ale dneska jsem na něco narazila, tak uvidím :D
A teď k titulku. Máma byla včera doma, protože byla ráno semnou u doktorky. Na kontrolu. Pořád mám kašel, ale jinak dobrý :) A tak potom zůstala doma a když jsem odpoledne přišla domů, tak jsme měli na dveřích věnec a v oknech světýlka :D A ještě umyla okna, vyprala záclony :D
Už nevim co psát. Asi půjdu něco tvořit :)
Adé-éL

Po 14 dnech :) Fakt se moc omlouvám

28. listopadu 2010 v 19:08 | Adé-éL^^ |  My Diary
107,,Za těch 14 dní jsem byla asi 5 u doktorky"
Ahoj
Chtěla jsem sem už napsat před pár dny. Ale neměla jsem náladu na blog. Dlahu mi sundali minulý čtvrtek a v pátek jsem byla ještě doma, protože jsem měla antibiotika. Ty mi zabrali jen na půl, neměla jsem ten kašel už na průduškách, ale normální :) Tak mi dala nějaký kapky. Ve úterý odpoledne jsem nějak rozkašlala. A ve středu ráno jsem byla zase u doktorky, ta mi předepsala další antibiotika a takový ten inhalátor, co mají astmatici, já tomu říkám foukátko :D No a byla jsem zase ve středu doma a ve čtvrtek taky. a v pátek zase hop do školy. Zítrá ráno jdu zase k doktorce na kontrolu a bojím se že mě pošle na plicní nebo rentgen, protože pořád kašlu, ale už myslím, že to není na průduškách. No dost o mým kašli.
Sněžilo u vás? U nás jenom trochu myslím, že v pátek?! Nevím. Nějak jsem si neuvědomovala, že už ve středu je prosinec. No a dneska je? 1. Adventní neděle. Tady kde bydlím, tak je poblíž takový náměstíčko a tam máme strom a jeden stánek :D Mohlo by jich být víc no :D Ale to je jedno. ani nevím co tam mají :D Nešla jsem se tam podívat.
Jo k tomu Adventu, udělala jsem blogový adventní věnec. Inspirovala jsem se blogem - themybloog.blog.cz. Dělala jsem ho narychlo :D Tak snad se bude líbit.
Dneska ještě oběhnu Affs a půjdu koukat na nějaký film. Nějak mě ta Talentmanie unavuje.
Jo a taky: Ve středu tu bude nová už vánoční design a 1.dárek z adventního kalendáře :D Snad budu stíhat to sem přidávat :D budou to věci na blog :) Uvidíme.
A teď už ten věnec - nemohla jsem udělat ,,hořící" věnec, protože mi nějak stávkuje program na animace :/
Vaše Adé-éL

I ♥ M&M's bonbóny

14. listopadu 2010 v 17:00 | Adé-éL^^ |  My Diary
M&M´s
♫ Xindl X - Anděl ♫
♫ Xindl X - Dysgrafik ♫
,,Musim ty písničky pořád poslouchat dokola :D"
Ahoj
Včera se mi vůbec něchtěl psát deníček. Bolela mě dost hlava. A toho kašle se pořád nemůžu zbavit a začali mi pěkně slzet oči. Mám pocit, že se u toho kašlání úplně dusím, brácha řikal, že vždycky tak zčervenám a a pak když mi slzí oči, tak prej brečím. Beru na to 2 prášky a jedny už mi došli. A ještě k tomu jsem chytla rýmu :/ Takže máma řekla, že v úterý půjdeme k doktorce :/ Zase hodina cesty, protože s tou nohou jsem pomalá jak šnek :( Já mámě řekla, jestli tam nemůžeme jít až ve čtvrtek až mi sundají tu dlahu, ale máma řekla, že kdyby mi dali antibotika, tak budu dalších deset dní doma a táta řekl, tak prostě bude chodit do školy. A zejtra přijede babička se na mě podívat. Přijede okolo 8 hodiny a odjede asi po obědě. Už se teda vážně těším. :)
Já nějak nemám nápady na grafiku, vůbec nemám nápady. A ani nevim co mám přidávat. A strašně moc se nudím :)
Víte čím mě dokáže brácha naštvat? Takže máma mi koupila Hašlerky, protože když cucám bonbón, tak moc nekašlu. Já jsem si vzala asi 4 bonbóny a brácha otravoval, tak jsem mu dala taky 2 bonbóny,pka šla jsem jsem s mámou koukat na nějakej film a když to skončilo, tak jsem si chtěla vzít další bonbón, ale zjistila jsem, že jich je tam nějak málo. Zjistila jsem si kolik jich tam má být dohromady - 27 a kolik jsem si jich vzala a kolik jsem jich dala bráchovi - 6 a kolik jich tam zbylo - 8 a z toho vyšlo , že jich chybí 13. Řekla jsem to mámě a zeptala jsem se Matěje jestli si je vzal. A víte co mi řekl? Řekl mi, že si vzal asi 4 bonbóny, ale ka se poděly ty ostatní. já jsem ho tak sprdla, já byla tak rozčílená :x, málem jsem ho zabila. Druhý den ráno, mi řekl, že si vzala asi 13 bonbonů. A to jsem ho zase sprdla, proč to neřekl hned. to mě dokáže naštvat, protože se nemůže mě zeptat, jestli si může vzít. Když si řekl, tak jsem mu dala bonbón, ale on ne, on to musí vzít. Já fakt myslela, že ho zabiju :x Tohle mě dokáže pěkně naštvat ://////
Vaše Adé-éL

Past Design // 5

14. listopadu 2010 v 12:12 | Adé-éL^^ |  Past Blog Designs
5
Tenhle se mi nějak zvlášť nelíbil :)
Spokojenost: 75%
Od kdy: xx.xx.
Do kdy: 13.11.

Past Design // 4

14. listopadu 2010 v 12:09 | Adé-éL^^ |  Past Blog Designs
4
Ten se mi líbil :) Co vám? Nevím od kdy do kdy tu byl :D Nemám tak dobrou paměť :D

Téma týdne - Přátelé

13. listopadu 2010 v 18:24 | Adé-éL^^ |  Téma týdne na blogu.cz
Ahoj
Tak tohle těma je zrovna takové, že přátelé jsou pro mě důležití, ale já nějak nemám co k nim říci.
Když někdo najde toho pravého kamaráda, tak má velké štěstí. Protože opravdových kamarádů moc není.Přátelé jsou ti lidé, bez kterých bych já osobně určitě nevydržela. Dodávají mi radost do života.
Přátelé vás ale i ovlivňují, někdy k špatnému, ale někdy naopak k dobru. Někteří lidé si na přátele jen hrají a nakonec vás podrazí,zabolí to. Nejlepší kamarádka, je prostě nejlepší, dokážete se jí svěřit a ona to nikomu nevyslepičí. Můžete se o ní opřít a víte, že nespadnete. Je moc dobrý pocit, někoho takové najít. Přátelé jsou spolu s rodinou mou částí života, bez nich bych byla nic. Mám je ráda a doufám, že budeme mít takový vztah jako teď, možná i lepší. A doufám, že si najdu i další přátelé.
Když jsem byla menší, tak jsem se kamarádila skoro s každým a hlavní pro mě bylo, aby si se mnou někdo hrát a nikdo na mě nekašlal. Chtěla jsem být středem pozornosti, ale teď se radši sednu do koutka a budu si číst knížku. Postupem času jsem si začala uvědomovat kdo je opravdový přítel a kdo ne.
Vaše Adé-éL

Vyhodnocení Vyber si jablko!

13. listopadu 2010 v 17:02 | Adé-éL^^ |  Competitions
Ahoj
Tak jsem se konečně dokopala to sem napsat.
Nebudu se tu rozepisovat.
Jen chci říct, že jsem měla vybrané jablka i ceny co jsou pod nimi, dřív než jsem jsem tu soutěž dala!

Vítězná jablka : 1,5,10,12
 Pod 1. jablkem se ukrývalo: Reklama u mě na blogu na 7 dní
Pod 5. jablkem se ukrývalo: Avatar
Pod 10. jablkem se ukrývalo: Diplom
Pod 12. jablkem se ukrývalo: Reklama na 5 dní

Kdo si tipnul? a co si tipnul?
Lucía - 3,7
Elevanse - 1,13 - nevím jestli si se překlikla, takže to druhé číslo neplatí
Mellody - 2,12

Takže tedy vítěz - Elevanse - 1 - Reklama u mě na blogu na 7 dní
                       Mellody - Reklama u mě na blogu na 5 dní

Tedy samé reklamy, takže výherci gratuluji, jdu vás informovat na blog a budete umístěni v menu ;)
Vaše Adé-éL

Update - Avatary / 8

11. listopadu 2010 v 16:58 | Adé-éL^^ |  Awatars
107
108
109
110
111

Mě se docela líbí :) Jsou roztomilé :)
Obrázky z weheartit.com
Please copy only with source


Strašně se nudím :(

11. listopadu 2010 v 14:36 | Adé-éL^^ |  My Diary
92
♫ Usher ft. Pitbull - DJ Got Us Falling In Love Again ♫
,,Ode dneška ještě týden doma :). Ale příšerně moc se nudím :("
Ahoj
Noha dobrý. Nebolí, jenom když si jí třeba špatně položím,nebo si blbě stoupnu :)
A co jak se máte vy? Promiňte, že nic nepřidávám, ale nemám nápady :( Včera jsem konečně chtěla udělat nějakou grafiku, ale 2x se mi posral PS. Měla jsem awatary skoro hotové a ono se to vypnulo :x Příšerný. dneska se snad k tomu zase dokopám a něco udělám a přidám. A konečně chci napsat další díl příběhu. A musím také ty soutěže vyhodnotit. Skoro nikdo se nezúčastnil, jenom jedné soutěže asi 3 lidi. Takže to bude lehký :)
Chci vám jen říct, že mám na Vánoce velké plány, tady na blogu.Těšte se.
Já už ani nevím co mám psát.
Já du radši něco kutit
Vaše Adé-éL

Mám namožený kotník a dali mi dlahu

9. listopadu 2010 v 11:32 | Adé-éL^^ |  My Diary
102
,,Jo vím, jsem šikovná, njn na těláku jsme skákali a já nějak blbě dopadla"
Ahoj
Takže mám žhavou novinku, ale popořadě.
Včera ve škole dobrý až na 5.hodinu - jsme měli tělák. Učitelka nás měla známkovat ze skoků. Tak jsme je na začátku hodiny zkoušeli, abychom nevyšli ze cviku. A dělali jsme přísun čertík a já udělala 3 přísuny a 3 čertíky a čtvrtý přísun a hop - čertík a bum na zem. Zvrkla jsem si kotník, ale fakt to dost bolelo. Tak mi učitelka řekla ať se procházím, že se to musí rozchodit. Chodila jsem tam jak blbec, ale musela jsem si sednout, protože to bolelo. o na konci hodiny jsem šla za učitelkou a on to moje zranění šla zapsat do knihy úrazů. No pak jsem šla na oběd - hnus a šla jsem na dvouhodinovku informatiky. Když jsem seděla tak to nebolelo. No pak jsem šla domů. Trvalo mi to asi 10 minut a všichni na mě koukali jak ne blbce, jak chodím.
Řekla jsem to mámě a chtěli jsme jít na chirurgii. Čekali jsme tam asi 1 hodinu. Udělali mi rentgen a pak jsem šla do tý ambulance. Ten doktor mi to tam mačkal a pak řekl, že mám namožený kotník a nějak malou prasklinu. A následoval šok - dají mi dlahu a budu chodit o berlích. Tak mi dali dlahu a zavázali mi to a já si vybrala žlutý berle a jsou na nich červený odrazky :D Jenomže já na nich neumím, chodím jak šnek a k tomu venku pršelo. Takže jsem vyšli před nemocnici a stopli si taxíka. Protože bych domu nedošla a ani bych nenastoupila do tramvaje - nesmím na to šlapat!
Doma jsem byli v 6 hodin a já si trochu trénovala chození :D Už mi to jde lépe!! Jo a taky mi řekli, že dětem nedoporučují chodit do školy - já teda nevím jak bych vyšlapala ty tři patra. Takže jsem 10 dní doma a už teď se nudím. Takže mě tu očekávejte celých těch 10 dní!
Tak co říkáte na můj úraz? Strašný já vim, nikomu to nepřeji a taky nezávidím těm co mají zlomenou nohu. Nechápu jak někdo o těch berlích může chodit :/
Tak já jdu něco kutit v PS a napíšu další díl příběhu!!
Vaše Adé-éL

Jsem nevyspalá :/

7. listopadu 2010 v 18:40 | Adé-éL^^ |  My Diary
94
,,Nevím proč, ale prostě nemůžu spát, vstávala jsem už v 5 :x"
Ahoj
Dneska příšerný den. Ráno jsem se probudila už v 5, tak jsem se šla dívat na tv. O hodinu později jsem šla na pc a psala jsem si slohovku na Čj na téma Můj oblíbený filmový/literární hrdina. Vybrala jsem si Harryho Pottera. V 8 hodin jsem to měla hotový. Myslím, že se mi povedla :D No a pak jsem dělala nějaký blbosti, hrála jsem hru, kterou jsem potom nemohla udělat, tak jsem tak zařvala, že se brácha leknul.Jsem na tohle strašná, když mi něco nejde, hned to vzdám. Ale pořád jsem tu hru hrála a nakonec se dostala do 26.kola a to jsem fakt nemohla udělat,tak jsem přestala. Asi v deset jsem se divila, že je venku taková jako tma a připadalo mi, že je odpoledne, ale nebylo. Tak tenhle den byl tak dlouhý. Strašný. Asi před 2 hodinami jsem žehlila a aspoň ten čas trochu utekl. Teď jsem tu a nudím se.Vůbec nevím co psát - to je příšerný.
Zejtra mám do 3 a ve čtvrtek do 4. strašný příšerný,hnusný ://
Vaše Adé-éL

10 věcí, které mám ráda

6. listopadu 2010 v 19:47 | Adé-éL^^ |  About Me
Ahoj
1. Kdo tě do této hry pozval: Elevanse
2. 10 věcí, které mám rád
 Rodina - Bez ní bych nebyla. Jsem moc ráda, že mám rodiče i bráchu. Ikdyž se s bráchou někdy pěkně zlobíme a nadáváme :D Mám ho moc ráda. S mámou mám asi úplně nejlepší vztah, protože ta mi pomůže můžu s ní mluvit o všem,ikdyž jí dokážu pěkně vytočit  někdy i ona mě ;) Poradí mi v těžkých chvílích, utěšuje mě. mám jí moc ráda, je to ten nejlepší člověk na světě, nevyrovná se žádnému klukovi a kamarádce. Táta - tak ten mi poradí ohledně počítačů, úkolů do školy apod. věcí. mám je všechny moc ráda vždycky budu. Nejlepší zážitky jsou s rodinou!
 Kamarádi - Mám ráda své kamarádky,kamarády. Několikrát mě někdo zklamal, ale já se s toho vždycky nějak sebrala s pomocí jiné kamarádky. Bez kamarádů by to nebylo to ,,pravé ořechové"Neměla bych si s kým popovídat,neměla bych komu radit.Neměla bych s kým chodit ven. Neměla bych ty dobré zážitky co jsem se všemi prožila.
 Blog - Jo můj blog. bez něj bych to nevydržela. Je to můj deník, moje stránka kam si můžu psát co chci, kde se můžu chlubit svou grafikou, kde jsem našla nové kamarády. První blog jsem si založila asi před 5 roky. Byla to stránka kde jsem psala co jsem dělala a pokoušela jsem se o designy, vlastně jsem tak trochu pomocí blogu naučila anglicky :D Protože jak všichni začali psát anglicky, tak jsem si musela zjišťovat co to znamená, zapamatovala jsem si to. Prostě jsem ráda, že blog.cz existuje, naučila jsem se s ním pracovat velmi rychle a dokonce sama. Jednou když jsem měla za jeden den 100 lidí málem jsem se sesypala. Prostě úžasná stránka. I ♥ Blog.cz
 Knihy,filmy a hudba - Miluji knihy, čtu nejvíc z celé rodiny, za měsíc přečtu okolo 5 knížek, pokud mě to baví. Každý měsíc si půjčuji víc jak 5 knížek a přečtu je. Půjčuji si z knihovny!! Miluji filmy, mám ráda zamilované,fantazi,akční, ale i animované :) Při těch je největší sranda. Ale nejvíc mám asi ty dívčí. Když najdu v časopise,na netu něco co má dobrou recenzi, musím to vidět. A nejvíce ze všeho milují hudbu, bez té bych se v autobuse nudila, nebo o výtvarce :D Pustím si jí do sluchátek ,když jsem třeba na pc a nemám co dělat, když je mi fakt strašně lehnu si do postele a poslouchám. Bez té by byl život na prd! Nejradši mám anglickou a americkou hudbu. Někdy ale i českou, ale to teda málo ;)
 Čokoláda - Čokoláda je to nejlepší na světě :D Když mě honí mlsná, vezmu si čokoládu, když jsem nemocná, dám si kousek čokolády a doufám, že to bude lepší. Je to nejlepší ze všech sladkostí. Miluji mléčkou,hořkou, ale nějak obzvlášť mi teda nechutnají třeba ty s pomerančovou kůrou,chilli apod. Mám ráda obyč mléčnou nebo hořkou, nebo třeba s oříškama :)
 Počítač,internet a Facebook - Bez toho bych nevydržela.Kdyby se mě někdo zeptal co bych si sebou vzala na pustý ostrov, ráda bych byla, kdybych si mohla vzít počítač s internetem :D Pro někoho je to možná blbost. a teď k Facebooku, prostě na začátku jsem na něm byla velmi závislá, trávila jsem tam každou minutu. Časem to opadlo a já tam trávím minimum času.
 Vánoce - Nejlepší svátek na světě. Miluji tu atmosféru, světýlka, sníh, rodinnou pohodu, jediný 2-3 dny se s bráchou nehádáme :D Je to dokonalý kouzelný svátek. Mám ráda Ježíška. Ikdyž si nedokážu moc představit jak by mohl vypadat, ale to je podle fantazie! :D
 Malování, psaní - Dokážu se u toho odreagovat. Když jsem naštvaná zklamaná otevřu Word a píšu co mě napadá ;) A takto většinou vznikají díly příběhu Lepší a lepší?
 Postel - Nejlepší místo na světě. Tam odpočívám, přemýšlím, sním, čtu si. Je pohodlná, teda já nemám postel, ale patro, kde mám jen matraci :D Ale je pohodlná :D
 Snění - Velmi dobrá činnost. Vždycky vypnu mozek a přenesu se do jiné země,říše, kde si dělám co chci, co je mi příjemné apod. Snění zvětšuje fantazii, relaxujeme, a představujeme si budoucnost. Také mě napadají různé nápady, na blog třeba - soutěže, nápady na příběh,povídky apod. ;)
3. Pozvat dalších 10 osob do hry: No tak Affs a další stálí návštěvníci blogu :)
Vaše Adé-éL

Konečně píšu ;) Moc se omlouvám

6. listopadu 2010 v 15:05 | Adé-éL^^ |  My Diary
105
,,Tenhle týden jsem neměla vůbec, skoro jsem se nedostala ani na pc"
Ahoj
Moc se vám omlouvám, ale mám pro svou nepřitomnost důvod. Prostě škola. V pondělí, když jsem přišla domů, tak jsem šla k M. a ještě s A. jsme dělaly jarmareční píseň, kterou jsme měli mít ve sředu hotovou. Přišla jsem ve čtvrt na 7 a akorát jsem si dala večeří a koukala na Ulici a pak mě mám donutila jít spát. Vlezla jsem do postele a za 5 minut jsem byla tuhá :D V úterý jsem přišla ze školy a domalovála jsem obrázky k jarmareční písni a připravovala jsem si referát do školy na jednu knížku. Pak přišla P. a já jí pomáhala s obrázkama. Odešla v půl 8. Pak jsem se šla vykoupat a šla jsem s ekoukat na Ordinaci a pak spát. Strašně vyčerpávající dny.
Ve středu jsem byla, ale neskutečně nervozní, že jsem se málem zhroutila. Tu jarmareční jsme šly říkat jako první,ale jinak dobrý.Prý jsme mluvili moc potichu a neměli jsme žádné rekvizity. Ale dostali jsme jedničku a to je hlavní :D No a pak jsem měla říkat ten referát z té knížky, příšerný neřekla jsem to co jsem chtěla, zapomínala jsem slova prostě jsem to pořádně posrala. A málem jsem se tam zhroutila pak jak ještě něco vyprávěla, tak jsem ta před všema stála asi dalších 10 minut, ale mám 1!! Juchůůů. No a odpoledne jsem byla s P. a její sestrou na baletu. Samí výtlemy, a šly jsme si koupit do Marks & Spencer cookies. Koupila jsem dva. Jeden jsem snědla a pak jsem přinesla ten druhý domu. A řekla jsem mámě, že jsem jim to přinesla ochutnat,ale zapomněa jsem říct, že to bylo i pro bráchu,takže mu to snědli. A dneska jsme měli zkusit upéct domácí :D Ale nevim teda jestli budeme dělat asi spíš zejtra :D Už se těším
No a ve čtvrtek jsem byla na pc, ale nechtělo se mi psát. A v pátek jsem koukala odpoledne na Sex ve městě 1 a večer na Sex ve městě 2 :D Takže jsem taky neměla čas.
A dneska? Ráno mi bylo strašně špatně. Motala se mi hlava a bolelo mě břicho. Ale už je to dobrý :)
Dneska je venku pěkně hnusně. Připadám si jkao by bylo už aspoň 5 hodin odpledne samozřejmě :D Je to fakt strašný :/ Ani se nedivím, že mám ten strašný kašel. Ale už dlouho myslim, že týden. :/ :/ :/ Až z toho nemůžu mluvit.
Zejtra si budu muset udělat slohovku :/ O Harry Potterovi. Jsem na to zvědavá. Slohovky nejsou moje silná stránka :( To my zase zabere času. Začnu si to připravovat už dneska. Dneska nevim jestli něco přidám. Nemám nápady :( Snad něco vymyslím ;)
Vaše Adé-éL